انواع روش های پرداخت محصولات هایپر مسرور در زمان ثبت سفارش و تکمیل فرآیند خرید، قابل مشاهده و توسط کاربر قابل انتخاب است. پس از مرحله وارد کردن مشخصات، هزینه ها بصورت دقیق و فاکتور کلی نمایش داده می شود. مشتریان گرامی می توانند هزینه های مرتبط با کالاها و خدمات را به دو روش پرداخت نمایند:
1. پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب: در این روش هزینه کالا و خدمات پس از طی کلیه مراحل مرتبط در سایت از طریق درگاه های بانکی پرداخت شده و برای مشتری فاکتور صادر می گردد. کالای خریداری شده، توسط هایپر مسرور برای مشتریان ارسال شده و همراه با فاکتور خرید تحویل می گردد.
2. پرداخت در محل: مشتریان گرامی می توانند هزینه کالا و خدمات را در محل و هنگام تحویل گرفتن کالا پرداخت نمایند. توصیه می گردد برای پیشگیری از هر گونه سوء تفاهم حتما با استفاده از کارت بانکی و از طریق دستگاه های کارت خوان سیار که در اختیار عوامل توزیع می باشد، هزینه های فاکتور شده پرداخت گردد. مبلغ پرداختی برای هزینه کالا و خدمات باید دقیقا برابر رقمی باشد که در فاکتور ذکر شده است. از کلیه مشتریان گرامی درخواست می گردد از پرداخت هر گونه هزینه اضافی بیش از مبلغ ثبت شده در فاکتور رسمی به هر عنوان خودداری نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام در این زمینه خواهشمند است با مرکز تماس فروشگاه مسرور (32360960) تماس گرفته و مشکلات احتمالی را اعلام فرمایید تا پیگیری گردد.
تذکر: در حال حاضر این خدمت فقط برای مناطق تحت پوشش ذکر شده در منوی راهنما ارائه می گردد.

paynow banner

 

 

 

کلیه حقوق وب سایت برای هایپر مسرور محفوظ می باشد.                                                      طراحی و پیاده سازی توسط شرکت فراسان نقشینه صفه